Viorica Ciubotaru a transpus în muzică una dintre cele mai mari binecuvântări ale vieții – copiii. Recent, artista a lansat piesa „Mi-ai dat, Doamne, 2 copii”, inspirată din dragostea și recunoștința pe care le simte pentru familia sa. În platoul nostru a venit alături de fiica sa, Maria-Magdalena, iar împreună ne-au oferit un moment plin de emoție și căldură sufletească.
FERICIRE ÎN VERSURI
Publicat: 22.06.2026